Легендарний Да Вінчі: президент, головнокомандувач та тисячі людей простилися з героєм (фото)

На церемонії прощання з військовослужбовцем — Героєм України Дмитром Коцюбайлом були президент України Володимир Зеленський, прем»єр-міністр Фінляндії Санна Марін, головнокомандувач ЗСУ Валерій Заложний, міністр оборони Олексій Резніков та очільник ГУР Кирило Буданов. А також тисячі військових та цивільних.

Про це повідомляє Українська Служба Інформації.

Панахида за загиблим пройшла в Михайлівському золотоверхому соборі. До храму прийшли кількасот людей, у тому числі Володимир Зеленський та Санна Марін, яка зараз перебуває з візитом в Україні.

Церемонія прощання продовжилась на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, 7 березня на фронті під Бахмутом загинув доброволець ДУК «Правий сектор» Герой України 27-річний Дмитро Коцюбайло, відомий за позивним «Да Вінчі».

Легендарний комбат Дмитро Коцюбайло очолював окремий механізований батальйон «Вовки Да Вінчі» в складі 67-ї окремої механізованої бригади.

Він перебував на фронті з початку російсько-української війни. У 2014 році зазнав поранення осколком танковим снарядом у Пісках Донецької області. Через три місяці реабілітації повернувся на фронт, де продовжив відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України. Дмитро був родом з Івано-Франківській області.

Указом президента Зеленського від 30 листопада 2021 року молодшому лейтенанту Дмитру Коцюбайлу було присвоєно звання Героя України.

Фото – Офіс президента та “Обозреватель” 

Источник