КримSOS: до 1221 року збільшився сумарний термін ув’язнення кримських політв’язнів

Ліна Тимошина 13 Жовтня 2022, 12:11

Сумарний термін вироків жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму збільшився до 1221 року і 2 місяців. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко, повідомляє пресслужба громадської організації.

Російські суди й окупаційні суди в Криму засудили до реальних строків ув’язнення 100 осіб. Сумарний термін вироків жертв політичних переслідувань у Криму, які наразі перебувають за ґратами, збільшився до 1221 року та 2 місяців, — розповів Євгеній Ярошенко.

У КримSOS нагадали, що 6 жовтня троє жителів окупованого Криму отримали по шість років виправної колонії за участь у релігійній організації «Свідки Єгови». Вирок виніс так званий «Нахімівський районний суд» міста Сімферополь. Чоловікам заборонено вільно пересуватися ще один рік після звільнення з ув’язнення. Крім того, упродовж семи років вони не зможуть публікувати дописи у соцмережах та ЗМІ й займатися публічними виступами.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Ярошенко повідомляв, що сумарний термін ув’язнення кримських політв’язнів збільшився до 1158 років.

Источник