КримSOS: «Часткова» мобілізація у рф стосується переважно неслов’янських народів — щоб придушити можливий супротив

Ліна Тимошина 06 Жовтня 2022, 15:20

«Часткова» мобілізація у рф стосується переважно неслов’янських народів. Про це аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко повідомив у коментарі азійському медіа Caravanserai, пише пресслужба громадської організації.

Росія завжди активно залучала неросійських народів до бойових дій. Ви тільки подивіться, скільки їх було мобілізовано з Башкортостану, Дагестану та Бурятії [регіонів Росії з переважно неслов’янським населенням], — розповів Ярошенко.

За його словами, не стала виключенням і так звана «часткова» мобілізація, яку рф розпочала 21 вересня. Кількість мобілізованих кримських татар подекуди сягає 90 % у деяких містах та селах окупованого півострова.

Скільки мобілізували з Москви і Петербурга? Цифри говорять самі за себе. Неросійські народи [призовом] вони їх громлять, — додав аналітик.

На його думку, через таку мобілізацію росія намагається придушити можливий супротив неслов’янських народів. Крім того, шляхом мобілізації росія може прагнути витіснити кримських татар з окупованого півострова. Наприклад, в одному з населених пунктів 27 з 28 повісток отримали кримські татари.

Источник