Кримського політв’язня Олександра Тарапона тричі відправляли до ШІЗО за «порушення правил внутрішнього розпорядку»

Фото: «Ґрати» Ліна Тимошина 12 Вересня 2023, 08:37

Кримського політв’язня Олександра Тарапона, який відбуває покарання “за дискредитацію російської армії”, тричі відправляли до штрафного ізолятора за “злісні порушення правил внутрішнього розпорядку”, які насправді провокувало керівництво колонії №3 Ставропольського краю.

Про це виданню ZMINA повідомила дружина бранця Кремля Адель.

Усі три рази чоловік був вимушений погодитися на умови тюремників: під час перевірки бути перед ними без форми. У разі відмови його обіцяли зробити винним у тяжчих порушеннях, наприклад звинуватити в нібито нападі на співробітників колонії. Востаннє Олександра утримували в одиночній камері.

Тепер він офіційно злісний порушник правил внутрішнього розпорядку. Відповідно, умовно-дострокове звільнення або інші послаблення для нього неможливі, – сказала Адель.

За словами адвоката Олександра Тарапона, тиск посилився після того, як сторона захисту подала клопотання про зміну покарання йому з позбавлення волі на примусові трудові роботи. Розгляд клопотання відбувся 31 серпня, але жодних сюрпризів не приніс.

Відмовили, звісно. Жодних аргументів від адвоката не прийняли, – уточнила дружина політв’язня.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 жовтня 2022 року окупаційний «Алуштинський суд» ухвалив вирок про позбавлення волі строком на два з половиною роки у колонії суворого режиму місцевому мешканцю Олександру Тарапону у справі про «фейк про російську армію» (ст. 207.3 КК).

Нагадаємо, у грудні 2022 року пресслужба Представництва Президента в АР Крим повідомила, що незаконно ув’язненого уродженця Алушти Олександра Тарапона етапують у російську федерацію, він відбуватиме “покарання” у Дагестані.

Нагадаємо,17 січня 2023 року відбувся розгляд апеляційної скарги на незаконний вирок стосовно мешканця Алушти Олександра Тарапона, який отримав 2,5 роки колонії у справі про «фейк про російську армію».

Источник