«Кримським татарам надійшло 1500 повісток», — Таміла Ташева

Фото: сторінка Фейсбук Таміли Ташевої Асіф АлієвQHA 07 Жовтня 2022, 17:27

Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева в інтервю газети «El País» заявила, що в окупованому Криму щонайменше про 1500 повісток надійшло кримським татарам для участі у вінйі проти України.

Вона зазанчила, що кримські татари, які роками зазнавали репресій з боку режиму путіна на півострові, окупованому рф у 2014 році, скаржаться, що зараз вони є одним із пріоритетних мешканців на мобілізацію.

» За оцінками правозахисної організації КримSOS, великий відсоток незаконно мобілізованих на окупованому півострові складають киримли, хоча вони становлять ледве 15% місцевого населення. За весь час окупації вони своєю репресивною політикою штовхали нас покинути історичну батьківщину, переслідували та саджали нас за нашу національність, як терористів — тепер йде злочинна мобілізація”, – сказала Ташева.

Представниця Президента України в АР Крим розповіла, що окупаційні військові комісари видають повістки в місцях компактного проживання киримли:

“Людей, які відповідають призовному віку, зупиняють, запитують прізвища та записують у документі. Потім їм кажуть йти в окупаційний військкомат. Це трагедія для корінного народу. Або їх відправляють помирати, або вони змушені виїхати”.

Раніше повідомлялось, що окупанти продовжують незаконну мобілізацію українських громадян в Севастополі. 

Источник