Кримським колаборантам порадили створити «особисту інфраструктуру для виживання»

Ліна Тимошина 11 Травня 2023, 10:28

Завершення «травневих вихідних» залишає пропаганду агресора в «змішаних почуттях», оскільки далі брехати про «сотні тисяч туристів на перше травня» вже неможливо.

Про це повідомляє Асоціація Реінтеграції Криму (АРК).

Очевидно, що ні незаконні автобуси, які йдуть до окупованого Криму «всього дві доби», ні напівфейкові неправомірні «додаткові поїзди з душем» нікого на півострів не привезли, — йдеться у повідомленні.

Тому агресору залишається максимально включати істерію з приводу «масових святкувань дня перемоги» і заявляти, що Крим став єдиним підконтрольним агресору місцем, «де ціни на відпочинок знизилися в порівнянні з минулим роком». Утім, зазначає АРК, користуватися таким «атракціоном небаченої щедрості» ніхто не поспішає.

Як із цього приводу змушений визнати прокремлівська маріонетка, «коктебельський блогер» Олександр Горний «Що робити? А нічого… Від мене, вас, нас уже нічого не залежить. Стоятиме завдання особистого виживання і все інше лушпиння буде відвалюватися. Тож не витрачайте час на зайве, не витрачайте гроші на непотрібне. Створюйте особисту інфраструктуру для виживання себе та своїх близьких», «філософськи» зауважує цей персонаж з обслуги злочинного Аксьонова, — йдеться у повідомленні АРК.

Як повідомляли QIRIM.News, через агресію рф туризм у Криму стає все більш непопулярним.

Источник