«Крим буде звільнено», — представник чеченського батальйону Шейха Мансура, який виє за Україну

Асіф АлієвQHA 03 Жовтня 2022, 19:03

Українці мають колосальний настрій, бажання звільнити свої території, і це сильно укріплено у свідомості українського народу.

Про це у коментарі інформаційному агентству QIRIM.News заявив прессекретар батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв.

Він висловив упевненість, що народ України не зупиниться, поки не будуть звільнені всі території.

«Можливо маленькими кроками, можливо це (звільнення Криму) триватиме, але так чи інакше Крим буде звільнено», — сказав Бєлокієв.

За словами чеченського добровольця, народ України рішуче налаштований на перемогу і якщо теоретично можна припустити, що в майбутньому влада України могла підписати несправедливий мирний договір, то навряд чи на сьогодні українці дозволили б це.

Говорячи про російське населення Криму, яке у своїй більшості налаштоване проросійські та вітало анексію українського півострова у 2014 році, Бєлокієв зазначив, що не варто вважати їх значним чинником.

«У них, як і у росіян, немає мотивації, ідеології, вони не знають, за що вони борються, за що йде війна. Усі емоції спали, залишилися голі реалії, тепер їх змушують воювати за те, що вони не розуміють. Усі ці гасла, на кшталт «Крим наш» все було лише емоцією. Сьогодні люди починають це розуміти, і я не думаю, що підтримка місцевого населення в Криму Росії якось вплине на деокупацію Україною своїх територій», — сказав він.

Источник