«Кожна українська родина втратила когось на цій війні», — нардеп Устинова у ПАРЄ

Асіф АлієвQHA 13 Жовтня 2022, 17:09

Кожна українська родина втратила когось на цій війні. Моя дорога колега, друг, що сидить неподалік мене в парламенті України втратила чоловіка на цій війні, коли він евакуював людей з окупованих територій.

З такими словами народний депутат України Олександра Устинова звертаючись до парламентарів Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка сьогодні ухвалила резолюцію про визнання російського режиму терористичним.

Устинова заявила, що в Україні триває серйозна війна, летять ракети і щодня вмирають діти.

«Ми повинні називати росіян такими, якими вони є і їх режим, таким яким він є – терористичним. Тому що вони вбивають наших дітей щодня. Ми просимо цією резолюцією підтримати і нас разом з нею надати Україні систему протиповітряної оборони. Це захист наших дітей, щоб вони могли йти до школи. Оскільки сотні тисяч сімей повернулися в Україну після літа і їхні діти змушені ховатися в укриттях, замість того, щоб навчатися», — заявила вона.

Устинова зазначила, що російський терористичний режим стверджує, що самооборона України – це злочин, а «ми фашисти, бо захищаємо своїх дітей».

«Я не хочу, щоб українські діти вмирали, йдучи до школи чи гинули на дитячому майданчику. Це солідарність із нами. Усі бачили, що зробив РФ із нашою країною, тільки від того, що вони українці, кажуть, а українською мовою. Ось чому у нас немає іншого виходу, крім як захищати своїх дітей, свою територію, і повернути людей своїх. Інакше вони (росіяни) продовжуватимуть знищувати нас», — сказала вона.

Зазначимо, у новій резолюції ПАРЄ визнала правлячий режим у РФ «терористичним». За проголосувало – 99 делегатів. Утримався один.

Источник