Ілон Маск запропонував віддати окупований Крим рф, Зеленський відреагував

Фото: Instagram elonmusk Ліна Тимошина 04 Жовтня 2022, 11:08

Глава «Tesla», американський бізнесмен Ілон Маск запропонував віддати окупований Крим росії. Про це він написав у Твіттер, де висловив свою думку щодо «досягнення миру» між Україною і рф. При цьому бізнесмен розмістив опитування для своїх підписників із варіантами відповідей «Так» і «Ні».

Мир між Україною та Росією: Повторні вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН. Росія йде, якщо на це буде воля народу. Крим формально входить до складу Росії, як це було з 1783 року (до помилки Хрущова). Водопостачання Криму забезпечено. Збереження Україною нейтрального статусу, — написав Маск.

Пізніше він опублікував ще одне опитування — щодо Донбасу.

Давайте спробуймо так: воля людей, які живуть у Донбасі та Криму, має вирішити, чи будуть вони частиною Росії або України – написав Маск.

Згодом з’явився ще один Твіт бізнесмена, де він висловив думку, що перемога України малоймовірна. І порадив «шукати миру».

Росія проводить часткову мобілізацію. Вони підуть на повну військову мобілізацію, якщо Крим опиниться під загрозою. Кількість смертей з обох сторін буде величезною. Населення Росії більш, ніж у три рази перевищує населення України, тому перемога України в тотальній війні малоймовірна. Якщо ви дбаєте про народ України, шукайте миру, – написав американський бізнесмен.

На ці твіти Маска відреагував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк та запропонував своє опитування.

Україна звільняє свої території. Включно з анексованим Кримом. Росія проходить демілітаризацію та обов’язкову денуклеаризацію та більше не може загрожувати іншим. Воєнні злочинці піддаються міжнародному трибуналу, — наголосив Подоляк.

На «опитування» від Ілона Маска відреагував і Президент України Володимир Зеленський. У Твіттер глава держави запропонував своє опитування.

Який Ілон Маск вам подобається більше? Той, який підтримує Україну, чи той, який підтримує Росію?, — написав Зеленський.

Источник