Ігри непереможних: морпіх з одеського полку бере участь у міжнародних змаганнях ветеранів

Українська збірна вчетверте приймає участь у Invictus Games.

Про це повідомили у 35-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Остроградського.

Цього року міжнародний спортивний захід з адаптивних видів спорту для ветеранів і військовослужбовців Invictus Games 2023 відбувається з 9 по 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі. Серед 21 країни-учасниці є й Україна. Українську збірну представляють 25 ветеранів та військовослужбовців. Серед них — військовий 18-го окремого батальйону морської піхоти Веніамін Бондарчук. Минулого року під час боїв на Херсонщині він підірвався на міні і втратив ногу. Він став наймолодшим учасником Invictus games 2023.

Військові та ветерани змагатимуться у 10 адаптивних видах спорту: настільному тенісі, легкій атлетиці (бігу, стрибках в довжину, штовханні ядра та метанні диску), пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, стрільбі з лука, велоспорті, плаванні, баскетболі та регбі на візках і волейболі сидячи.
Відзначимо, що Invictus Games сприяють фізичному та психологічному відновленню, особистісному розвитку та поверненню до якісного життя.

Ці змагання — не про медалі та спортивні результати, а побратимство, дружбу, реабілітацію, перемогу себе вчорашнього та насолоду від життя, – говорять одеські морпіхи.

Источник