Хай світ знає: ми повернемось, — Зеленський відреагував на прем’єру альбому Джамали «QIRIM»

Фото: пресслужба Офісу Президента України Шевчук Микола 06 Травня 2023, 14:23

Президента України Володимира Зеленського з листом звернувся до учасників прем’єри альбому кримськотатарської співачки Джамали «QIRIM» та до всього корінного кримськотатарського народу. Зачитав його присутнім Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, цитує Представництво президента в Автономній республіці Крим (АРК).

Qirim.news подає текст листа.

 “Дорогі друзі! Сьогодні починається шлях нового і особливого альбому Джамали Qirim. І це продовження нашого із вами спільного шляху до повного звільнення і відновлення Криму та всіх земель України, які зараз, на жаль, ще забруднені триколором зла. Ворог приніс багато болю і несправедливості, намагаючись стерти ідентичність наших людей. І далеко не тільки у наш час… Поколіннями наші люди були змушені захищати те, якими ми є. Але захистили! Ми зберегли нашу культуру, цю нашу внутрішню силу. Ми зберегли гідність наших людей. Ми боремось за нашу свободу і неодмінно переможемо! Відсьогодні сила Криму звучатиме в композиціях альбому Qirim. Спочатку тут – у Києві, далі – всією Україною, а згодом – увесь світ її почує. І коли чутиме, хай світ знає: ми повернемось! Ми вистоїмо проти страждань і будемо боротись нескорено. Заслуженою нагородою для нас є і буде свобода – яку ми не втратимо і передамо нашим дітям. І хай діти наші говорять про нас так само, як ми маємо честь говорити про наших батьків і покоління перед нами – із повагою.

Qırım ve bütün Ukraina serbest olacaqlar! Слава Україні!”

Нагадаємо, 5 травня в будівлі Національної опері України імені Т. Г. Шевченка відбувся концерт співачки Джамали під назвою «QIRIM».

Источник