ГУР: в окупованому Криму, на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей діє потужний рух опору, і він буде тільки посилюватися

Ліна Тимошина 07 Жовтня 2022, 16:37

На окупованих територіях України діє потужний рух опору. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький у програмі “Орестократія”, повідомляє пресслужба ГУР.

Ми бачимо потужний рух в Криму, на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. Робота полягає не лише в знищенні колаборантів. До речі, всі списки всіх колаборантів, які організовували, фальсифікували так званий референдум, вся інформація є, в тому числі – завдяки нашим громадянам, які проживають на окупованих територіях, і з самого першого дня ця інформація надходить в онлайн-режимі, — повідомив Скібіцький.

За його словами, через це рф намагається не просто тримати лінію фронту, а активно застосовувати Росгвардію, підрозділи ФСБ для того, щоб посилити і встановити повний контроль над цими територіями.

Але рух спротиву є, він діє. Щодня можна бачити його результати, і патріоти свої завдання виконують, – запевнив представник воєнної розвідки України.

Водночас він зазначив, що на тимчасово окупованих територіях України рух опору буде тільки посилюватися.

Є закон України про спротив, там сказано, що, де, як треба робити, хто керує, хто координує ці питання. Відповідно, є й успіх: ми реально розуміємо, як організувати, як підтримати, як скоординувати всі наші зусилля, і через те партизанський рух є і буде тільки посилюватися, — сказав Скібіцький.

Источник