ГУР Міноборони України просить кримчан повідомляти про важливі об’єкти на півострові

Фото: сторінка Фейсбук Таміли Ташевої Ліна Тимошина 10 Жовтня 2022, 16:14

Головне управління розвідки Міноборони України звернулося до мешканців окупованого Криму щодо інформування про важливі об’єкти на півострові. Про це повідомляє пресслужба ГУР.

Кримчани, дякуємо за вашу активність та корисну інформацію. Пару днів тому ви всі побачили як це допомогло нам стати на один крок ближче до Перемоги! Наразі нам дуже необхідно, аби ви робили фото- та відеофіксацію соціальних негараздів: затори, черги, спроби евакуації з півострову. Це потрібно для розуміння настроїв, — йдеться у повідомленні.

Також ГУР просить і надалі повідомляти про точне розташування пунктів дислокації та адреси проживання окупаційних військ (геоприв’язка з координатами), місця проживання керівного складу окупаційних військ (геоприв’язка з координатами), місця розташування та маршрути пересування військової техніки, точні дані місцевих колаборантів, які перейшли на бік ворога (адреса проживання та знаходження, геоприв’язуваня з координатами, ПІБ, посади та місце праці), осіб, які “співчувають” окупантам та інших прибічників окупаційної влади, та їхні дані.

Разом виженемо окупантів з рідної землі!, — додали у розвідці.

Источник