Гуманітарний центр «7 кілометра» відправив з Одеси вантаж шпитальних ліжок та боксів для немовлят в Изюмський район Харьківскої області

Гуманітарний центр «7 кілометра» відправив черговий великий вантаж шпитальних ліжок та боксів для немовлят в Изюмський район Харьківскої області для облаштування медичних закладів, зазнавших руйнувань. На цей раз ліжка пішли до смт Барвінкове. Про це нам сьогодні повідомили в прес-службі одеського підприємства.

Інші лікарняні вантажі доставлені до міста Ізюм, до Чорморська, та у шпиталі Херсонської та Миколаївскої областей для лікування поранених.

Це вже четверта адресна передача медичного вантажу, який благодійний фонд з Ірландії Candle of Grace направив у лютому гуманітарному центру ринка «7 кілометр» за сприянням одеського фонду «Єдина Сім’я».

Також вже отримано ще біля чотирьох тон благодійного вантажу з одягом, свічками, медичними інструментами та іншим, що зібрали мешканці та компанії Ірландії для допомоги українцям.

Дякуємо партнерам з Ірландії та волонтерам з різних організацій за допомогу, самовідданість та щирі серця!

Також дуже багато слів подяки гуманітарному проєкту безкоштовної доставки «Нової почти» Nova Poshta Humanitarian, яка дуже нам допомогає з логістикою та вирішенням найскладніших випадків та негараздів.

Робота гуманітарного центру одеського промтоварного ринку Сьомий кілометр продовжується.


Источник