Грузія спростувала причетність своїх громадян до вибуху на Кримському мосту

Асіф АлієвQHA 12 Жовтня 2022, 17:20

Міністр внутрішніх справ Грузії Александр Дарахвелідзе в середу спростував твердження Росії про нібито причетність грузинських громадян до вибуху на Кримському мосту минулого тижня.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Грузия Online».

За словами Дарахвелідзе, Грузія не має жодного стосунку до цього питання. «Транзитні та нетранзитні вантажі проходять митний контроль у Грузії, жодних підозрілих фактів зафіксовано не було», – заявив глава грузинського МВС.

Раніше в середу Федеральна служба безпеки Росії заявило, що в підготовці вибуху на Кримському мосту брали участь двоє громадян Грузії – Сандро Іносарідзе і брокер на ім’я Леван.

За версією російської спецслужби, бомба, якою підірвали міст, була схована в рулони з будівельною поліетиленовою плівкою. Їх нібито на початку серпня було переправлено через грузинський порт Поті до Вірменії.

Як відомо, вранці 8 жовтня внаслідок вибуху було пошкоджено міст через Керченську протоку, який з’єднує окупований Росією Крим та Краснодарський край Росії. Дві з чотирьох проїжджих частин проїжджої частини мосту обвалилися в декількох місцях на довжині приблизно 250 метрів, що знизило його пропускну спроможність.

В Болгарії також не вірять рф про причетність країни до вантажівки, що вибухнула на Кримському мосту

Источник