Голова Ради директорів компанії «Байкар» Сельчук Байрактар отримав від Зеленського Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Фото: пресслужба ОПУ Ліна Тимошина 03 Жовтня 2022, 09:17

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час візиту до Турецької Республіки вручив Орден «За заслуги» ІІІ ступеня голові Ради директорів та технічному директору компанії «Байкар» Сельчуку Байрактару. Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Продовжуємо зміцнювати обороноздатність нашої держави у тісній взаємодії з нашим стратегічним партнером – Туреччиною, – зазначив Єрмак.

Керівник Офісу Президента відвідав виробничі потужності компанії Baykar, що виробляє безпілотні літальні апарати «Байрактар». Зазначається, що він став першим іноземним гостем, який побував у Дослідницькому центрі компанії Baykar, засвідчивши його фактичне відкриття.

З керівниками компанії Халуком і Сельчуком Байрактарами вони обговорили поточні й майбутні проєкти співпраці, зокрема щодо виробництва БПЛА на території України.

Ключовим елементом зміцнення стратегічного партнерства між Україною й Туреччиною буде створення навчального центру та заводу компанії «Байкар» на території нашої держави, а також спільне виробництво перспективних авіаційних двигунів, – наголосив Єрмак.

Про зустріч із керівництвом компанії Baykar і роботу на перемогу України повідомив і голова Фонду державного майна України Рустем Умєров на сторінці у Фейсбук.

Доброго вечора, ми з України. Працюємо на перемогу України. В Стамбулі з керівником Офіс Президента України Андрієм Єрмаком зустрілись із керівництвом компанії Baykar та великими друзями України Халюком та Сельчуком Байрактарами, — написав Умєров.

Источник