Голова Одеської ОВА жорстко розкритикував депутатів облради

Депутатські комісії саботують важливі зміни у сфері охорони здоров'я.

Про це на сесії обласної ради розповів голова Одеської ОВА Олег Кіпер, повідомляє з місця кореспондент Української Служби Інформації.

За його словами, адміністрація внесла два питання — про об’єднання двох лікарень в області і про запуск пілотного проекту створення майданчику для закупівель медикаментів і медичного обладнання. Це, стверджує Кіпер, дозволить зекономіти бюджетні кошти. Але депутатів, вважає він, це не цікавить.

Дивно — комісії щодо цього питання одразу переносилися, депутати чомусь виходять щоби не було кворуму, нашу інформацію «беруть до відома». Комісія з бюджету два рази вже відкладалася. Вчора на комісії мої заступники доповідають, депутатам смішно, їх не цікавить, що доповідають, у них якісь свої питання, – заявив він.

Кіпер досить емоційно розказав, що депутатів не цікавлять питання про економію бюджету або про те, що у дитячих лікарнях реанімаційні відділення — у коридорах.

Вас не цікавить, що військові у психіатричній лікарні лежать, нема сантехніки? Не цікавить? Не звернули на це увагу? Тільки цікавить, коли закупки відбуваються? – заявив голова ОВА.

Такі дії депутатів він назвав «шоу».

Источник