ФСБ відмовила родині Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним

Фото: «Кримська солідарність» Ліна Тимошина 04 Вересня 2023, 14:06

Старший слідчий з особливо важливих окупаційного ФСБ у Криму Віталій Власов відмовив батькові, матері та дружині політв’язня Абдулмеджита Сейтумерова у побаченні з ним у СІЗО-2 Сімферополя.

Про це повідомляє «Кримська солідарність», яка має у розпорядженні таку відповідь родині кримського татарина.

Шукрі, Ліля та Аміне Сейтумерови відправили заяви на побачення 29 серпня — через п’ять днів після затримання шістьох активістів, серед яких їхній родич. Усім їм не дозволили зустрітися з Абдулмеджитом. Слідчий ФСБ надіслав їм однакові відповіді. У них він зазначив, що клопотання сім’ї «розглянуто і [за ним] винесено постанову про повну відмову в задоволенні», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 24 серпня в будинках шести кримських татар Сейдамета Мустафаєва, Ельдара Якубова, Абдулмеджита Сейтумерова, Руслана Асанова, Аметхана Умерова та Ремзі Німетулаєва  пройшли обшуки. Окупаційний Київський районний суд відправив усіх затриманих до СІЗО на два місяці. 

Нагадаємо, наступного дня після обшуків, 25 серпня, біля окупаційного Київського суду співробітники «поліції» затримали 22 людей, які прийшли підтримати своїх родичів та земляків, яких днем раніше затримали силовики. Серед затриманих опинилися люди похилого віку — від 64 до 71 років. Окупаційний суд виніс усім адміністративний арешт на строк від 1 до 7 діб. Також повідомлялося, що окупанти вручили їм повістки.

Источник