Електрики назвали дату завершення основних робіт для відновлення надійності живлення Одещини

Дефіцит потужності енергії в Україні вже 3 тижні відсутній і не прогнозується, працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Щодо Одеси та регіону, — тут теж ситуація покращується.

Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

Голова правління держкомпанії Володимир Кудрицький розповів про стан енергопостачання Одеської області під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

З вівторка в Одесі немає відключень – ні через балансові обмеження, ні через мережеві. Мережа вже здатна пропустити обсяг електроенергії, який потрібен місту і області. До 15 березня плануємо завершити основні роботи для відновлення надійності живлення регіону, тобто для того, щоб відключення того чи іншого елемента мережі не призводило до масштабних обмежень споживання. Плануємо, що ці роботи будуть проводитись без додаткового обмеження споживачі, – зазначив Володимир Кудрицький.

Наразі обсягів виробленої електроенергії достатньо, щоб задовільнити потреби всіх споживачів в країні. В окремі години є обмеження навантаження об’єктів «зеленої» генерації.

Необхідності в обмеженні споживання електроенергії поки немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень. Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами.

Источник