Екзотичні гості: в Одеську область знову прилетіли фламінго (фото)

Рожеві птахи завітали до «Тузлівських лиманів». Але побачити їх не можна — відвідання заповідної зони заборонене під час війни.

Про це розповів еколог Іван Русєв.

Зараз у Національному парку «Тузлівські лимани» можно побачити велику зграю екзотичних птахів.

Фламінго пролетіли над Кордоном «Тузлівська Амазонія». Полетіли вони далеко над лиманом Шагани, але знову повернулись і кружляли неподалік. Потім вони полетіли на заповідні озера Зайцева. 02.05.2023 природоохоронник нацпарку Елена Староверова знову побачила птахів Їх було 216. 03.05.2023 ми знову бачили їх неймовірний політ над лиманом Шагани і пересипом. Було нараховано 210 птахів. Головна їжа зараз для них – рясний шар мотиля. Частенько вони вже у нас в нацпарку бувають і тримаються ближче до заповідних озер, – розповів Русев.

В Національному природному паркк «Тузлівські лимани» є унікальні місця під місцевою назвою «Балатон». Це система дрібних внутрішніх озер біля піщаного пересипу в низов’ях лиману Алібей на межі з лиманом Шагані та Карачаус. Ця природна екосистема є заповідною. Птахи зараз тримаються заповідної зони, яку заборонено відвідувати під час війни.

Источник