До лав бригади «Кара-Даг» вже набрали понад 60% добровольців від потреби

Ліна Тимошина 03 Березня 2023, 16:08

Понад 60% бійців від загальної потреби вступили до лав штурмової бригади «Кара-Даг».

Про це повідомив Владислав Козирєв, начальник відділення бойової та спеціальної підготовки 15 бригади оперативного призначення Нацгвардії України, якій дали назву «Кара-Даг», в ефірімарафону «Єдині новини».

Конкретно серед нашої бригади, це цифра, скажімо, давайте я не буду говорити точну цифру, я скажу так: понад 60% від того, що ми потребуємо, — сказав Козирєв.

За його словами, середній вік чоловіків, які вступають до лав бригади та готові захищати країну, 32 — 36 років.

Але з власних спостережень можу сказати, що не можна відсіювати або нехтувати чоловіками вже категорії 40 — 45 років, оскільки вони можуть бути в досить гарній фізичній формі та ще можуть дати хлопцям прилад у 20 — 24 років, — пояснив майор.

Також майор розповів, що особовий склад розподіляється рівномірно між підрозділами. Серед головних умов — мотивація і патріотизм. А спеціальність бійці обиратимуть пізніше.

Сказати, що є першочергові спеціальності або другочергові, я не розділяю на таке. Ми потребуємо мотивованих людей, патріотів, які готові боронити свою державу. А потім вже спеціальність, буде час, людина визначиться, або старший командир побачить його здібності, його хист і вже призначить його на певну спеціальність, — зазначив Козирєв.

Загалом до штурмових бригад МВС «Гвардія наступу» добровольці подали вже понад 30 тисяч заявок.

Як повідомляли QIRIM.News, Владислав Козирєв показав, як його бійці знищують окупантів на Запорізькому напрямку.

Як повідомляли QIRIM.News, на початку лютого МВС України оголосило про початок формування штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ — «Гвардія наступу». У складі «Гвардія наступу» вісім штурмових бригад на базі Нацгвардії, серед яких є бригада «Кара-Даг» під командування майора Владислава Козирєва. Гасло військового з’єднання: «Піднімемо прапор над Кримом».

Як писали QIRIM.News, молода пара з Тернопільщини поповнила лави “Гвардії наступу”. Вони планують стати частиною штурмового загону “Кара-Даг”, який підсилюватиме Збройні Сили під час визволення Криму.

Источник