До другого Парламентського саміту Кримської платформи запустили офіційний сайт

Фото: https://crimeaprague.psp.cz/ Ліна Тимошина 05 Вересня 2023, 09:35

В Україні запустили офіційний сайт другого Парламентського саміту Кримської платформи, який відбудеться 24 жовтня 2023 року в Празі.

Про це повідомляє Telegram-канал Кримська платформа.

Сайт доступний чеською та англійською мовами, містить програму Саміту та іншу довідкову інформацію.

Парламентський вимір має на меті підвищити обізнаність світових лідерів та широкої громадськості про російську окупацію Криму, порушення прав людини, безпекове становище в Чорноморському регіоні, глобальну продовольчу безпеку і світовий порядок, заснований на правилах, — йдеться у дописі.

Посилання на сайт: https://crimeaprague.psp.cz/en/home/

Як повідомляли QIRIM.News, раніше голова ВРУ Руслан Стефанчук розповів, що Другий Парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи пройде восени у столиці Чехії Празі. За його словами, головною метою заходу є деокупація Криму.

Нагадаємо, 24 жовтня 2022 року в Загребі (Хорватія) стартував Перший парламентський саміт «Кримської платформи». У ньому взяли участь делегації з понад 50 країн і міжнародних інституцій: представники парламентських асамблей, міжнародних організацій, Європейського Парламенту, США, Хорватії, Великої Британії, Латвії, Естонії, Литви, Чехії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Норвегії, Швеції, Канади та Японії, Південної Америки, Африки та Азії.

Источник