ДЕПУТАТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛРАДИ ЗВИНУВАТИВ У ВИКРАДЕННІ СПІВРОБІТНИК ЙОГО Ж ФІРМИ

Працівник товариства з обмеженою відповідальністю «Титан» Олександр Тельпіс звинуватив свого начальника, депутата Одеської обласної ради Ігоря Капітана в примусовому позбавленні волі та вимаганні грошей. Про це пише ІзбірКом.

Про це Олександр Тельпіс написав на своїй сторінці в Facebook. 

«Життя моєї сім’ї перетворилося на пекло за вказівкою депутата Одеської обласної ради Капітана І.Б., який є керівником ТОВ «Титан», де я працював останні чотири роки. Я навіть не міг уявити, що з мене там так будуть знущатися.

16-17 вересня мене за вказівкою Капітана І.Б. примусово позбавили волі і всілякого зв’язку, піддали психологічному тиску, погрожували розправою наді мною і моєю родиною. Мене на території цього підприємства били протягом декількох годин охоронці фірми за безпосередньої участі самого Капітана І.Б. і його юристів, змушуючи взяти на себе провину в злочині, якого я не скоював і не знав про нього.

Під погрозами мене зняли на відео, в якому я був змушений зробити потрібні їм визнання, і обмовити інших співробітників фірми.
Крім цього, мене змусили підписати розписку заднім числом про те, що я нібито особисто винен одному з подільників Капітана І.Б. понад півмільйона гривень», — написав він.

В Головному управлінні Національної поліції України ІзбірКому підтвердили, що внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань інформацію за статтею 355 Кримінального кодексу України («Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань»). Але можлива перекваліфікація. 

Сам Ігор Капітан зазначив, що до знущання з Олександра Тельпіса не вдавався. 

«Саша є нашим працівником, матеріально відповідальним, офіційно оформленим, і люди за ним, і гроші за ним, тому нехай прийде, відзвітує, ніхто його не ображав, ніхто з нього не знущався. А щодо тих грошей… Матеріальна відповідальність, яка на нього покладена, і взяті гроші під звіт, тому Саша нехай прийде і розбереться зі своїми боргами. Ось так. Він, по-перше, матеріально відповідальний, він ще обслуговує низку клієнтів, у нього ще з минулого року числиться ще там тисяч, напевно, п’ятнадцять або вісімнадцять, він винен — Сашко, винен гроші. Так само викрав у минулому році. Втік до Грузії. Вкрав, поїхав там відпочивати. Нехай прийде розбереться зі своїми зобов’язаннями спочатку. А потім пише. Ясно, що Саші краще написати, ніж відповісти. Тому є служби, відповідні органи. А ми подали заяву. Ну, якщо він не з’явиться, у нас матеріали готові про передачу до стягнення», — зазначив він в коментарі ІзбірКому.

Ігор Капітан — громадянин України, безпартійний, генеральний директор ТОВ «Титан».