Данілов повідомив, яким чином бачить звільнення Криму

Секретар РНБО Олексій Данілов Шевчук Микола 05 Березня 2023, 15:57

Стратегія з деокупації Криму, ухвалена Україною 2021 року, уже не актуальна, а звільнення півострова відбудеться воєнним шляхом.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов в інтерв’ю Zaxid.net, цитує видання Гордон.

За словами чиновника, альтернативи воєнному способу звільнення тимчасово окупованого півострова нема.

За його словами, у схваленій до повномасштабного вторгнення РФ стратегії такий спосіб теж було враховано, але у пріоритеті розглядали політико-дипломатичний спосіб вирішення.

Нам треба прийняти відповідні документи, і за них має проголосувати Рада національної безпеки і оборони України, – сказав він, наголосивши, що остаточне рішення оформлять указом президента країни. За його словами, ця робота вже триває і рада «відпрацьовує всі документи щодо процесів, які відбуваються в секторі безпеки і оборони України».

Як писали QIRIM.News cекретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму. За його словами, йдеться про «зміну черговості політико-дипломатичних, військових, економічних засобів».

Источник