Чубаров спростував фейк російської пропаганди про нібито підтримку кримськими татарами війни проти України

Шевчук Микола 08 Травня 2023, 12:32

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров спростував фейк російських  пропагандистів, про нібито підтримку серед кримських татар війни проти України.

Про це він сам написав на своїй сторінці.

За його словами, російські пропагандисти в окупованому Криму не залишають спроб навіювати своїм глядачам міф про те, що, мовляв, кримські татари також підтримують війну проти України.

З цією метою вони витягують на свої передачі виродків з іменами та прізвищами, співзвучними з кримськотатарськими, — зазначив він.

За словами Чубарова, ці особи виявляються уродженцями Північного Кавказу чи інших регіонів росії.

Цього разу роль такої підсадної качки була відведена Ільдару Резяпову, уродженцю Стерлітамака (Башкирії). Але, незважаючи на всі старання послужити російським окупантам, затія пропагандистів з тріском провалилася. Тупим пропагандистам невтямки, що розміщені на задньому плані портрет сталіна та прапор р.ф. для кримськотатарського глядача послужили особливими маркерами, що свідчать про гнилу сутність як «журналіста», так і його «гостя», — написав Чубаров.

Нагадаємо, пропагандисти зробили сюжет, де нібито брали участь кримські татари, які заявляли про підтримку дій путіна проти України.

Источник