Боротьба еліт Росії. Російський Мінбуд відібрав жирні проекти щодо Криму у Мінекономіки

6291679 21.07.2020 Автомобильное движение на участке Симферополь-Белогорск трассы «Таврида» в Крыму. Константин Михальчевский / РИА Новости Асіф АлієвQHA 13 Жовтня 2022, 10:35

Мінбуд забирає Крим та Севастополь у Мінекономіки.

Як повідомляє російський телеграм-канал «Акценти Півдня», міністр економіки Максим Решетніков добровільно передає кураторство над півостровом головному будівельнику – Іреку Файзулліну.

Водночас держпрограму розвитку Криму та Севастополя чиновники пропонують продовжити – до 2027 року. Виростуть і федеральні витрати, як бувало вже неодноразово. Тож вливати гроші до Криму не перестануть ще довго.

Мінбуду вже віддали захоплені території України та відомство вирішило прихопити до них ще й Крим із Севастополем. Відповідальний за програму віце-прем’єр Марат Хуснуллін уже відбирав у Решетнікова жирні проекти. Місяць тому Мінбуду пішла держпрограма «Будівництво» за 4,7 трлн.

«Позиції Хуснулліна в уряді Росії міцні настільки, що він узяв під контроль федеральні проекти та програми на більш ніж 10 трлн рублів. Віце-прем’єр тримає в руках і Росмайно, і Росреєстр, і нову держкомпанію «Роскадастр». Тому на півострові Хуснуллін навряд чи зупиниться», — повідомляється в каналі.

Источник