Благодійність: WOG з БФ Притули передали армії три евакуаційних авто

Мережа АЗК WOG і Благодійний фонд Сергія Притули передали Збройним Силам України три евакуаційних автомобілі, придбані на кошти, зібрані завдяки проєкту «Добробонуси», до якого долучилися десятки тисяч клієнтів WOG. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.

Підрозділи ЗСУ вже отримали ці швидкі, надійні й добре обладнані евакуаційні авто, які тепер супроводжують контрнаступ українських військових, йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, кожен, хто долучився до збору коштів на автівки, перерахував  зі свого бонусного рахунку PRIDE ту кількість бонусів, яку хотів на це спрямувати. WOG конвертував їх у гривні й перевів на рахунок БФ Притули для закупівлі машин «Швидкої допомоги».

Зі слів директора з маркетингу WOG Геннадія Карлінського, за перших чотири доби було зібрано перший мільйон.

«WOG із перших днів широкомасштабної війни сфокусувався на підтримці тих, хто рятує життя – вивозить поранених військових, цивільних і маломобільних людей із зон активних бойових дій. «Добробонуси» – один із багатьох проєктів, які компанія реалізовує в межах обраної стратегії», – зазначив він.

«Цього місяця компанія планує передати медичне обладнання для операційних одній з лікарень Львова. А в кінці жовтня стартують нові проєкти, до яких долучаються й партнери WOG, щоб спільними зусиллями зробити ще більше для допомоги та порятунку», – додали у WOG.

Як раніше повідомляв enkorr, компанія WOG зібрала 2,5 млн грн на медичне обладнання для дитячих лікарень.

WOG також допомагає «Госпітальєрам» збирати кошти на турнікети для поранених

Источник