Благодійність: WOG передав армії перший безпілотник Punisher

Перший безпілотник Punisher від WOG та Фонду Андрія Хливнюка вже у наших військових. Про це мережа АЗК WOG повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, у День пам’яті перемоги над фашизмом, упевнено йдемо вперед перемагати рашизм. Перший безпілотник Punisher від WOG і Фонду Андрія Хливнюка вже у наших захисників», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, кошти на його купівлю було перераховано за результатами першого етапу реалізації ініціативи «Megaкава донатить на «крила».

«Загальна сума переданих коштів за березень і квітень – 3,8 млн грн. Кошти на закупівлю другого безпілотника вже передано у фонд Андрія Хливнюка, тому чекаємо ще добрі новини», – додають у WOG.

Проєкт триватиме до 14 травня. Долучитися до низки благодійників, кажуть у компанії, може будь-хто, для цього досить випити напої у  мегагорнятку на будь-якому АЗК WOG, а 5 гривень з кожного такого напою буде перераховано на закупівлю БПЛА. Окрім того, можна задонатити будь-яку суму напряму фонду Андрія Хливнюка за посиланням http://bit.ly/3IJfjII.

Як повідомляв enkorr раніше, клієнти WOG за три тижні зібрали необхідних 1,73 млн грн на закупівлю пожежного авто для ГУ ДСНС міста Херсона.

Источник