Безпека Чорного моря – безпека інших регіонів світу, – одеський депутат

Член парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Леонов прокоментував питання безпеки чорноморського регіону та портової інфраструктури України.

Його думку опублікували на сторінці Верховної Ради України у Телеграм.

Олексій Леонов зазначив, що робоча група під керівництвом Андрія Єрмака на Мальті питання продовольчої безпеки в світі прив’язала до посилення захисту портової інфраструктури України. І про це чітко говориться в підсумкових напрацюваннях робочої групи.

Також він наголошує на тому, що варто підримати страхування суден і вантажів, що перевозяться через морські порти України, а також має відбутися розмінування морських шляхів і загалом чорного моря.

Від американців відчувається прагматичний відтінок: з одного боку щиро говорять, що якщо Америка хоче, щоб Україна сама платила за більшість своїх витрат, і цей шлях лежить через Чорне море, а з іншого боку визнають, що майбутнє Чорного моря напряму залежить від поразки росії. І цього Україна має досягти саме за непохитною американською підтримкою, – коментує Олексій Леонов.

Источник