Бездушність і байдужість: Марченко розкритикував відновлення будинку у Сергіївці (фото)

Керівник ОВА доручив районній владі організувати виїзний штаб прямо у подвір»ї багатоповерхівки, яка зазнала ракетного удару росіян.

Про це повідомляють в Одеській обласній військовій адміністрації.

Начальник Одеської ОВА Максим Марченко відвідав Сергіївку й перевірив, як відновлюють 9-поверховий житловий будинок, який у липні минулого року обстріляли росіяни. Побаченим він лишився незадоволений.

Кошти отримано ще 31 жовтня! Але те що я побачив – не вкладається ні в які рамки мого розуміння. За увесь період – рівень та об’єм виконаних робіт критично низький, а їх якість мене повністю незадовільняє!, – зазначив Максим Марченко.

Начальник ОВА обійшов увесь будинок, оглянув хід ремонтних робіт на кожному з поверхів та в квартирах і особисто поспілкувався з жителями постраждалого будинку.

На жодне з моїх запитання, в присутності жителів зруйнованих та пошкоджених квартир, які до речі мені особисто поскаржились на поганий рівень ремонтних робіт і повільний темп їх проведення, голова Сергіївської селищної громади Анатолій Чередніченко так і не зміг дати мені чіткої відповіді на питання – а чому ж панує такий безлад на будівельному майданчику, а на робочих місцях відсутні будівельники та представники підрядної організації, яка власне і має проводити ремонтно-відновлювальні роботи? Та й взагалі чому виконано настільки мізерний об’єм робіт? Про терміни проведення та завершення робіт – у відповідь незрозуміла маячня. Ну і найголовніше, мене надзвичайно обурює не тільки той факт, що не освоєна субвенція, а й не те з якою бездушністю і байдужістю ставиться до виконання своїх прямих обов’язків голова Сергіївської громади, – наголосив Максим Марченко.

Керівник області дав доручення начальнику Білгород-Дністровської РВА Василю Самокишу розгорнути виїзний штаб районної військової адміністрації прямісінько в дворі багатоповерхівки, для щоденного моніторингу та контролю представниками РВА ремонтних робіт. Підрядній організації, спільно з селищною радою, розписати, затвердити з усіма жителями квартир та оприлюднити покроковий щоденний план робіт та ремонту кожної з квартир, трьох під’їздів і в цілому всієї дев’ятиповерхівки та прибудинкової території. Окрім цього відповідні служби та правоохоронні органи будуть направлені до Сергіївської громади для проведення службових перевірок щодо відповідності займаній посаді усіх відповідальних осіб, а в подальшому – прийняті відповідні правові рішення.

Нагадаємо, що в ніч 1 липня російські окупанти завдали ракетного удару по селищу Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. Ракети влучили у житлову дев’ятиповерхівку і базу відпочинку. Загинула 21 особа, зокрема 12-річний хлопчик. Серед постраждалих були діти і вагітна жінка.Источник