Без Криму не буде розвитку України, — Данілов

Олексій Данілов. Фото: «Українська правда» Асіф АлієвQHA 10 Березня 2023, 18:59

Повернення Криму – це обов’язковий момент для того, щоб Україна могла повноцінно розвиватися. Поки це територіальне питання залишатиметься не вирішеними, ніхто не ризикуватиме справді інвестувати в нашу державу.

У цьому переконаний секретар РНБО Олексій Данілов.

«Чому Росія зараз пропонує так званий Мінськ-3. Усе дуже просто – якщо на території держави залишається не вирішеним остаточно якесь територіальне питання, то жодного розвитку такої країни не буде. І не варто вірити якимось обіцянкам про інвестиції, про те, що хтось у нас вкладатиме гроші. Це не так», – сказав він в ефірі «Говорить Великий Львів», передає львівський сайт NTA.

Як приклади, навів Молдову і Грузії. За словами Данілова, поки ці держави не закриють свої задавнені і створені Росією територіальні питання з Приністров’ям та Абхазією, то також не зможуть повноцінно розвиватися.

«У нас почнуть вкладати гроші тільки тоді, коли ми повернемося до кордонів 1991 року. До цього моменту, будь-яке інвестування буде надто ризикованою справою – вкладати в країну, де є територіальні невирішені моменти і є загроза територіальній цілісності», – наголосив Олексій Данілов.

Раніше секретар РНБО заявив, що зараз лунають заклики, що треба залишити в спокої АР Крим, піти на поступки щодо територій Луганської і Донецької областей, що зараз, де зупинимось, там і зупинимось. За його словами, для України це дуже небезпечна річ, бо я можу ще раз наголосити, що все треба робити вчасно.

Нагадаємо Олексій Данілов  також повідомляв, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму.

Источник