«Багато солдатів можуть просто встати та втекти», — полковник британської армії про російьских окупантів в Криму

Асіф АлієвQHA 05 Травня 2023, 18:52

Якщо українська армія зможе почати контрнаступ та зайти до Криму, російська оборона півострова посиплеться.

Про це заявив полковник британської армії у відставці, військовий експерт Ґлен Ґрант.

Ґрант пояснює це тим, що російські сили в цілому не дуже добре оснащені такими речами, як бойові радіостанції, в армії РФ нестача хороших командирів, зауважив він.

«І вони не відрепетирували багато речей, які їм потрібно буде зробити, якщо відбудеться контратака. Тому мені здається, що якщо контратака справді швидко прорветься через лінію фронту, тоді багато солдатів можуть просто встати та втекти. Я думаю, що якщо українські війська зможуть проникнути в Крим навіть невеликою кількістю, то війська в Криму «посиплються». Тому що більшість військ у Криму – це не піхотинці, їхня ППО – це матеріально-технічне забезпечення та все інше, вони не захочуть вести важку битву проти ворога, який вже прийшов на кілька сотень кілометрів, щоб їх убити», – переконаний британський експерт.

Нагадаємо, з 1 січня 2023 року зафіксовано понад 30 випадків «бавовни» в різних районах окупованого Криму. Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень і головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

Як повідомляли QIRIM.News, 29 квітня в окупованому росіянами Севастополі безпілотник підірвав нафтобазу у бухті Козачій. У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що у Севастополі 29 квітня трапилася «бавовна», яка є Божою карою, у тому числі за вбитих цивільних в Умані.

Нагадаємо, у Центрі стратегічних комунікацій заявили, що вибухи в тимчасово окупованому Севастополі показали, що росія не здатна обороняти Крим.

Источник