Австрійська OMV запускає завод з виробництва біопалива на НПЗ у Швехаті

Австрійська OMV запустила новий завод з виробництва біопалива на своєму нафтопереробному заводі в Швехаті два тижні тому, повідомив керівник компанії на конференції енергетичної промисловості (APPEC) в Сінгапурі.

Завод може виробляти близько 160 000 метричних тонн на рік (т/рік) екологічно чистих дизельних компонентів з біомасел, сказав Майкл Шпіцбарт, старший віце-президент нафтопереробного бізнесу OMV.

Компанія також «планує вийти на стійке авіаційне паливо (SAF), відновлювані джерела енергії, водень і електроліз», — сказав Шпіцбарт Reuters в кулуарах конференції APPEC.

«Ми вже виробляємо SAF… (для) наших клієнтів, таких як Lufthansa та Austrian Airlines. Ми також підписали Меморандум про взаєморозуміння з іншими клієнтами, включаючи Ryanair», — сказав він.

OMV має нафтопереробні заводи в південній Німеччині та Румунії, а також в Австрії.

У четвертому кварталі цього року компанія також планує запустити проект біонафти потужністю 16 000 тонн на рік за допомогою технології ReOil, яка перетворює пластик на синтетичну сировину для виробництва нафтохімії.

За словами Шпіцбарта, OMV планує запустити ще один проект із переробки пластику потужністю 200 000 тонн на рік у 2027 році на своєму нафтопереробному заводі в Швехаті.

Источник