Астем Фаундейшн передав кримськотатарській школі «Birlik» мікроавтобус

Фото: Астем Фаундейшн Ліна Тимошина 05 Жовтня 2022, 14:51

З початком нового навчального року гостро постало питання розвезення дітей до школи та назад. Тому з метою забезпечення безпеки дітей та в рамках програми «100 машин для Перемоги» Астем Фаундейшн передав школі “Birlik”, що в селі Чайки, мікроавтобус. Про це повідомляє пресслужба фонду на сторінці у Фейсбук.

Даний мікроавтобус буде розвозити дітей до школи та назад додому, — йдеться у повідомленні.

Birlik School — це перша кримськотатарська школа в Києві та Київській області, сучасний освітній центр фізичного, духовного, соціального та інтелектуального розвитку дитини.

Програма «100 машин для Перемоги» реалізується Астем Фаундейшн за підтримки міжнародних партнерів. У рамках програми планується закупити 100 транспортних засобів задля наступних заходів: доставка гуманітарної допомоги в населені пункти зі зруйнованою інфраструктурою та зони бойових дій; транспортування гуманітарної допомоги з-за кордону на територію України з метою надання гумдопомоги людям, що постраждали внаслідок бойових дій;евакуація людей із зон бойових дій, — зазначили у фонді.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Фонд Астем Фаундейшн передав машину швидкої допомоги для евакуації постраждалих з небезпечних регіонів України. 

Источник