Amic за квітень накопичила майже 700 тис. грн на відбудову постраждалих територій

Компанія Amic Energy в Україні у рамках благодійної акції «Незламна кава» накопичила упродовж квітня 694 424 грн на відбудову українських міст і сіл, які постраждали від російської агресії. Про це повідомляється на сторінці компанії у мережі Facebook.

Як зазначають в Amic, за весь період дії акції вдалося накопичити майже 3,5 млн грн.

«5 місяців «Незламної кави» позаду. Маємо результати, якими охоче поділимося, – йдеться у повідомленні. – Завдяки вам вдалося накопичити за останній місяць 694 424 грн. А за увесь період акції — 3 460 478 грн».  

Як повідомляв раніше enkorr, компанія «АМІК Україна» проводить благодійну акцію «Незламна кава», у межах якої дві гривні з кожної проданої чашки кави, чаю та інших гарячих напоїв на АЗС перераховується на відновлення Херсонської, Запорізької, Луганської й Донецької областей.

У компанії пояснили, що мета акції – спрямувати зібрані кошти «на відбудову шкіл, лікарень та інших соціально значущих об'єктів, які було пошкоджено чи знищено країною-агресором під час військового вторгнення у цих областях».

Нагадаємо, благодійний проєкт «Незламна кава» розпочався з 1 грудня 2022 року і мав тривати по 31 березня 2023 року, проте пізніше вирішили його продовжити.

«Дякуємо, що не залишаєтеся байдужими й щоденно долучаєтеся до допомоги на відбудову українських регіонів разом з Amic Energy», – підсумували у компанії.

Довідка enkorr

AMIC Energy — австрійська компанія, що є власником мережі з 470 автозаправних станцій мобільного й роздрібного обслуговування в Австрії, Латвії, Литві, Польщі й Україні зі штаб-квартирою у Відні.

З 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, «АМІК Україна» не припиняє допомагати підрозділам ЗСУ, СБУ, Нацполіції України, Прикордонної служби України, територіальної оборони, ДСНС, військовим адміністраціям і територіальним громадам різних областей безкоштовно, передавши вже понад 250 тис. л пального.

Окрім того, у вересні 2022 р. мережа АЗС підписала благодійну угоду з 242 Окремим батальйоном територіальної оборони, де служать співробітники компанії, для постачання військового спорядження й решти потрібних речей, і продовжує регулярно надавати допомогу іншим військовим підрозділам, реагуючи на їхні нагальні потреби.

Источник