Американські виробники збільшили постачання СПГ до Європи — Reuters

Американські виробники скрапленого природного газу (СПГ) наростили експорт до Європи у вересні, хоча загальний обсяг постачань відставав від середнього показника за перші вісім місяців 2022 через призупинення одного з терміналів.

Про це повідомило агентство Reuters із посиланням на дані Refinitiv Eikon.

При цьому зазначається, що виробництво СПГ у США відстає від повної завантаженості через пожежу, що відбулася в червні на терміналі Freeport, що призвела до його зупинки. При цьому попит та ціни на ресурс зростають, оскільки європейські покупці намагаються знайти альтернативу російському газу.

У вересні зі США вирушило 87 партій СПГ загальним обсягом 6,3 млн тонн, згідно з даними відстеження танкерних перевезень. У серпні було експортовано 6,25 млн. тонн, проте раніше цього року місячні обсяги поставок перевищували 7 млн. тонн.

Приблизно 70% партій, або 4,37 млн ​​тонн СПГ, було направлено до Європи, тоді як у серпні та липні ця частка становила 56% та 63% відповідно. На тлі збільшення поставок до Європи кількість партій, що прямують до Азії, Латинської Америки та країн Карибського басейну, скоротилася.

Источник