Адвоката не пускають до затриманого в окупованому Криму Мемета Ашурова

Асіф АлієвQHA 09 Березня 2023, 13:30

Адвоката Едема Семедляєва не пускають до затриманого російськими силовиками у Червоногвардійському Мемета Ашурова.

Про це повідомив «Кримській солідарності» голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля.

Він заявив, що сьогодняшня серія обшуків та затримань відбувається для того, щоб демонструвати нібито існування струвати мережі терористів, диверсантів

«Сьогодні о 5 годині ранку відбувся обшук, швидше за все огляд житлового приміщення мешканця смт Красногвардійське Мемета Ашурова за підозрою нібито в диверсії на залізниці у Бахчисарайському районі. Сьогодні це чергова справа, в рамках якої відбудеться серія обшуків, затримань для того, щоб демонструвати мережі терористів, диверсантів. Ми вже з цим стикалися. Наразі Мемета вивезли до будівлі ФСБ міста Сімферополя. Адвоката Едема Семедляєва поки що не пускають до нього», – розповів Смедля.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 березня у селищі міського типу Червоногвардійське окупованого Криму пройшов обшук у будинку 31-річного кримського татарина Мемета Ашурова.

Нагадаємо, в окупованому Бахчисараї російські силовики також провили обшуку будинку брата делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Абдураманова.

Як повідомляли QIRIM.News, 28 лютого у Сімферопольському районі окупованого Криму в будинку кримського татарина Соїна Джемілова співробітники ФСБ провели обшук.

Як писали QIRIM.News, 6 березня ввечері озброєні люди скоїли напад на будинок кримського татарина Едема Муртазаєва в окупованому Судаку та вивезли його невідомому напрямку.

Источник